Published On: 21 Qershor, 2016

Ja si e ndoqën ndeshjen e Gjermanisë djemtë e Kombëtares (VIDEO)

Të gjithë shqiptarët e kanë ndjekur me ankth ndeshjen mes Irlandës së Veriut dhe Gjermanisë, pasi një rezultat i thellë i “Panzerave” do ti jepte një mundësi të mirë Shqiperise për të ecur në raundin tjetër të Euro 2016.

Edhe lojtarët e kombëtares kanë ndjekur me ankth ndeshjen Gjermanisë, e cila fatkeqesisht fitoi vetem 1-0.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...