Published On: 18 Shkurt, 2016

Ja si e lanë pa ndjenja dhe i vjedhin orën Rolex (Video)

  • Ky është momenti shokues kur dy hajdutë sulmojnë një 46-vjeçar brenda zyrës së tij në Londër.

Pasi e mbysin, duke e lënë pa ndjenja, ata i marrin orën, një Rolex i artë me vlerë 15 mijë sterlina.

Policia ka publikuar videon në përpjekje për ndihmë që të kapin autorët e krimit.


V

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...