Published On: 10 Janar, 2016

Ja si e “kallin” tallava kryetarët (Video)

Shpend Ahmeti dhe Mimoza Kusari janë prej fytyrave politike më të dashura të skenës politike në vend. Dhe kështu, ata rëndom shihen në intervista dhe në paraqitje serioze televizive.

Por, së fundmi është publikuar një video që shfaqë të dytë duke e kallur një valle bashkë, me muzikë “tallava”.

Aty shihej edhe Rexhep Selimi, zyrtar i lart i Vetëvendosjes.

Në këtë mbrëmje ka performuar Muhamet Sejdiu.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...