Published On: 8 Gusht, 2016

Ja si e ka çarë asfaltin shiu i rrëmbyeshëm në Shkup (FOTO)

Shiu i rrëmbyeshëm në Shkup ku humbën jetën 25 persona dhe disa të zhdukur ka bërë edhe shumë dëme materiale në shtëpitë e banorëve të Hasanbegut.

Siç shihet në këto fotografi shiu ka arritur të çajë asfaltin.

as1as2as3as4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...