Published On: 22 Prill, 2017

Ja si duket Tuna në ditët e fundit të shtatzënisë (Foto)

E ndajnë edhe pak ditë para se të sjellë në jetë fëmijën e parë.

 Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha së shpejti pritet të bëhen prindër të një djali.

Ndërkohë shtimi në peshë si nur i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe në shumë këngëtaren.

Tuna pritet të bëhet nënë deri në fund të këtij muaji.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...