Published On: 28 Dhjetor, 2015

Ja si duket BMW X1

BMW X1 është modelimë i ri për të cilin po punon kompania. Ky është një model që pritet të dalë në treg në vitin 2016″>2016. kanë rrjedhur nga zyrat e patentimit në Kinë, të modelit që pritet të debutojë në vitin 2016″>2016.

BMW X1 vjen me platformën standarde UKL dhe do të ofrohet me dy lloj të motorëve, atë me 3 cilindra dhe 4 cilindra, benzinë apo dizel së bashku me prizën hibride.

Dyert e pasme janë dukshëm më të gjata dhe kanë dritare më të mëdha, që lejojnë dritë më shumë në pjesën e pasme, duke lejuar që të shtohen edhe 2 ulëse shtesë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...