Published On: 20 Qershor, 2016

Ja si dukeshin dje në shkallët e stadiumit dy bukuroshet shqiptare (VIDEO)

Dy bukuroshet shqiptare që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve në ndeshjen me Francën, ishin edhe dje në shkallët e stadiumit, për të mbështetur kombëtaren në përballjen me Rumaninë.

Ndryshe nga hera e parë, dje Irid Oxa dhe Rike Roci janë shfaqur të veshura me bluzën e kombëtares në shkallët e stadiumit.

Ndoshta do të kenë sërish vapë dhe do të zhvishen disi? Kjo mbetet për tu parë.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...