Published On: 24 Shkurt, 2016

Ja si duken tendat e protestuesve pas shiut (Foto)

Edhe pse ditë me shi, qytetarët dhe mbështetësit e opozitës po vazhdojnë të qëndrojnë pranë Kuvendit të Kosovës.

Po ua sjellim disa fotografi se si duket sheshi, ku janë vendosur tendat në këto momente./KosovaPress/

12782343-10153971262039371-364773233-n12666228-10153971260834371-198801682-n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...