Published On: 14 Tetor, 2016

Ja si dukej deputeti kosovar në ditën e martesës para 10 viteve (Foto)

Bashkëshortja e deputetit kosovar ka kujtuar sot përvjetorin e martesës.

Në përvjetorin jubilar të martesës, bashkëshortja e deputetit të AAK-së Daut Haradinaj, ka vendosur që të hap arkivat.

 Lola Haradinaj, ka publikuar foto të para 10 viteve nga dita e martesës me deputetin, shkruan “Magazina.al”

Në ditën më të lumtur të tyre, ata shihen të buzëqeshur dhe duket se vitet nuk kanë ecur fare për çiftin, pasi ata duken të njejtë edhe sot jo vetëm në pamjen fizike por të lumtur si ditën e parë të martesës e cila ndodhi para 10 viteve.lola1lola3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...