Published On: 27 Janar, 2016

Ja si do të jetë iPhone 7!

Thashethemet e shumta për iPhone 7 kanë filluar tashmë, dhe deri më tani kemi parë disa koncepte të modelit më të ri të telefonit të Apple, siç e kanë paramenduar shumë dizajnerë.

Koncepti i fundit i iPhone 7 nuk tenton ta shfaq vetëm dizajnin, por edhe përvojën me softuerin e ri të iOS 10.

Në konceptin më të ri shihet se ekrani i iPhone 7 është menduar të jetë pa korniza, me ekran të përdorshëm në çdo skaj, gjë të cilën besohet se përdoruesit e iPhone do ta pëlqenin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...