Published On: 19 Mars, 2016

Ja si do ta rrëzojë Fatmir Sejdiu Isa Mustafën nga LDK-ja (Foto)

Ish presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu duket se tani ka filluar të loboj serjozisht për tu kthyer në krye të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ai gëzon një mbështetjë të madhe në strukturat e LDK-së dhe ka pasur disa herë iniciativa nga elektorati i kësaj partie për ta rikthyer në krye të saj, por tani si duket këtë e ka filluar vetë ai, shkruan portali Infokusi.

Një faqe e hapur në Facebook, “Fatmir Sejdiu kryetar i LDK-së”, duket të jetë faqe zyrtare dhe vetëm për pak kohë pasi është hapur ka marrë afro 10 mijë pelqime.

Faqja është duke u shpërndarë nga simpatizant të LDK-së dhe struktura të saj, shkruan Infokusi.com

Kryetari i Nderit i LDK-së, Sejdiu para pak ditësh ka nisur takimet me antarësinë e LDK-së. Ka takuar simpatizantët e Gjakovës të cilët i kanë kërkuar ish-Presidentit Sejdiu që të angazhohet për reformimin e LDK-së. Me këtë rast, Sejdiu ka thënë se me kohë i ka dhënë vërejtjet për gjendjen jo të mirë në LDK./Infokusi.com

12721748_841315939334056_71455016_n

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Kemo thotë:

    leni pollavrat bre. LDk-së i duhet një lidership i ri si Vjollca Osmani e jo penzionera.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(7) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...