Published On: 16 Korrik, 2016

Ja si dhunohen ushtarët e puçit dhe si është zyra e kryeministrit

Këto foto tregojnë se çfarë po ndodh në Turqi tashmë, pas dështimit të puçit të shtetit.

Në disa foto shihet se si përkrahësit e presidentit Erdogan, dhunojnë ushtarët që u përfshinë në puçin e shtetit.

Në një prej fotove mund të shihet se si është shkatërruar zyra e kryeministrit turk pas bombardimeve në Ankara.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...