Published On: 1 Prill, 2016

Ja si aktivistët e Vetëvendosjes ia urojnë Mustafës e Thaçit 1 prillin!

Dhjetëra aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje kanë vendosur para ndërtesës së Qeverisë një pankartë të gjatë me anë të së cilës urojnë kryeministrit Isa Mustafa dhe ish-zëvendësit të tij Hashim Thaçi, 1 prillin, i cili në tërë botën njihet si Dita e Rrenave.

Në pankartën e gjatë 40 metra janë shtypur të gjitha premtimet e Mustafës dhe Thaçit ku sipas aktivistëve asnjë nuk janë përmbushur.

12910474-968150363239741-1477242801-n

   
12910655-968150313239746-484331491-n
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. ILIRIDA ISMAILI thotë:

    VV-JA THACIT , E ISES VEC MUNDEM ME UA RUAJTE LESHIN KAQ , MA SHUME S’KAN KAPACITET DEFINITIVISHT ,

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...