Published On: 1 Maj, 2016

Ja shtëpitë luksoze të Isa Mustafës (Video)

Sonte është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Portret i paautorizuar i Isa Mustafës”; një profil politik e ekonomik i Kryeministrit nga Leonard Kerquki.

Zona Express ka xhiruar shtëpitë dhe pronat e Kryeministrit Mustafa.

Klikoni në videon e mëposhtme për t’i parë ato.

LEXO EDHE: 

http://www.shqiptari.eu/millosheviqi-nuk-e-japim-kosoven-isa-mustafa-eshte-aty-ne-qeveri/

http://www.shqiptari.eu/a-i-ka-keqperdoruar-isa-mustafa-parate-e-fondit-te-treperqindeshit-video/

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...