Published On: 9 Maj, 2016

Ja shqiptari i cili u gjet i masakruar në Greqi (Foto)

Ky është Bledar Tërpollari, i cili është gjetur i masakruar mëngjesin e sotëm në Igumenicë të Greqisë. Trupi i pajetë është gjetur nga fermerë të zonës dhe sipas policisë i është prerë koka.

Trupi i të riut u dërgua për ekspertizë mjeko-ligjore në qytetin e Selanikut.

Policia thotë se është duke u hetuar në disa pista, si ajo e prishjeve të pazareve të drogës dhe gjakmarrjes.

Mediat flasin se i riu shqiptar ka një të kaluar kriminale, madje ai është larguar nga Shqipëria për t’i shpëtuar burgut. 26-vjeçari në disa pjesë të trupit të tij ka tatuazhe, shkruan Tvklan.

bledi1bledi2bledi3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...