Published On: 31 Maj, 2016

Ja se si ‘vetura fantazmë’ godet një kamion në semafor (Video)

  • Pamje tronditëse tregojnë se si një “veturë fantazmë” aksidenton një kamion i cili ishte duke kaluar në semafor

Incidenti është filmuar në Melburn të Australisë dhe i është dërguar një faqeje në Facebook, e quajtur “Dash Cam Owners Australia”, e cila tregon se si një veturë e tipit “Astra” me ngjyrë hiri sillet në vend kur e godet kamionin, transmeton Gazeta Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...