Published On: 2 Shkurt, 2016

Ja se si Serbia na helmon me sallamë – mos e blini! Mos e hani! (Video)

Punëtori i një fabrike të mishit ka vendosur ta denoncojë ish-punëdhënësin e tij, i cili e përpunon në formë sallamash mishin, i cili ka skaduar. Ai ka xhiruar disa video në fabrikën “Matijeviç” dhe më pas i ka publikuar në internet. Pamjet kanë shokuar opinionin publik në Serbi.

“Gjithçka që kthehet nga dyçanet si mall me afat të skaduar, gjithëçka që kundërmon që nuk është shitur, përpunohet për të dalë sërish në treg. I shtohet hudhra, ngjyrues dhe përbërës të tjerë për të përgatitur sallama të ndryshme”, thotë ish punonjësi i fabrikës.

E Kosova importin kryesor e ka nga Serbia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...