Published On: 16 Shkurt, 2016

Ja se si nuk do të lejohet Barca ta ngrejë trofeun e Copa del Rey në Bernabeu

  • Barcelonës i zbehen mundësitë që të ngreje trofeun e Kupës së Spanjës në stadiumin e Real Madridit.

Finalja e Copa del Rey nuk do të zhvillohet në Santiago Bernabeu.

E gjithë kjo pasi që këngëtari Bruce Springsteen ka arritur marrëveshje me skuadrën madrilene që të shfrytëzojë stadiumin ‘Santiago Bernabeu’ për një koncert, i cili është paraparë të mbahet më 21 maj.

Kujtojmë se finalja mes Barcelonës dhe Sevillas do të zhvillohet më 21 maj, në rast se Sevilla nuk siguron një biletë për në finalen e Europa League, e cila zhvillohet m] 22 maj. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...