Published On: 5 Shtator, 2016

Ja se si duken krerët e shtetit tonë!

Të tre krerët e shtetit të Kosovës, presidenti Hashim Thaçi , kryeministri Isa Mustafa dhe kryeparlamentari Kadri Veseli në pjesëmarrjen e ceremonisë së shejntërimit të Nënës Terezë. Një foto montazh të realizuar nga qytetarët të bënë të për të qeshur me mënyrën se si është relizuar kjo foto./ Shqiptari.eu

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...