Published On: 15 Tetor, 2016

Ja sa vite mbush sot ish-kryeministri Sali Berisha

Një nga personazhet më të njohur të politikës shqiptare në 26 vitet e fundit feston sot 72-vjetorin e lindjes. Ish kryeministri Sali Berisha në një mesazh në Facebook shprehet se sot vjeshta i duket pranverë.

“Sot 72 vjeç! Miq, është fitore dhe bekim të bëhesh 72 vjeç dhe të të duket vjeshta si pranverë! Mirënjohje të pakufishme Zotit, Lilit e të gjithë familjarëve, miqve, të afërmve, bashkëpuntorëve, mbështetësve të mi, që me dashuri, përkushtim të madh më kanë shoqëruar dhe aq shumë më kanë ndihmuar, mbështetur, frymëzuar përgjate këtij rrugëtimi. Zoti i bekoftë!!”, shkruan Berisha në profilin e tij në Facebook.

sali

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Nuk ndalon duke genjyer ky maloku i Tropojes.Nje here ka lindur ne korrik,nje here ne
  tétor e nje here ne dhjetor.Shume i dyshimte identiteti i ketij njeriu.Nje ish kapo di Tirana,
  (oficer i larte policie qe ne kohe te diktatures) me tregoi para nje muaj se ky;maloku nga
  Tropoja qenka nje kopil i spiunave Titiste fill pas luftes se dyte boterore. Me shyti kurioziteti
  dhe me nje ekspert te shkecave kraniometrike,analizuam tiparet e tij kraniane.EKZAKT.
  Tani po punojme intensivisht per te gjetur lidhjet praktike te tij me origjinen biologjike,sociale dhe kriminale kunder shqipetareve.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...