Published On: 22 Korrik, 2016

Ja sa para vodhën dje, hajnat në bankën “BTK”

Mbrëmë rreth orës 18:00 është grabitur një filial i bankës BKT në Prishtinë.

Policia njofton se punëtori i sigurimit të një banke ka raportuar për grabitjen e bankës nga persona të maskuar , të armatosur dhe me rroba të zeza, të cilët janë larguar në drejtim të panjohur.

Dyshohet se të dyshuarit kanë grabitur rreth nëntë mijë euro, thuhet në njoftimin për media.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore relevante. Nuk raportohet për të lënduar , me ç’rast janë aktivizuar veprime dhe plane konkrete për hetimin dhe zbardhjen e këtij rasti. Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori kompetent.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. uka thotë:

    Hallall jukoft hajni e paq
    (

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...