Published On: 13 Shtator, 2016

Ja sa mirë di ti përdorë armët vëllai i Cozman (Video)

Reperi Cozamn dhe vëllai i tij, Ymer Abdullahu sot (e martë) u përleshën me reperin Noizy.

E gjitha kjo ndodhi para Sëiss Diamond në Prishtinë dhe ishte një përleshje me armë ku pësuan Noizy dhe Denis Hajri (Varrosi).

Vlen të theksohet se Cozman dhe vëllai e tij u arrestuan nga policia.

Vëllai i tij Ymeri duket se i ka shumë merak armët dhe dinë si t’i përdor ato shumë mirë, e gjitha kjo mund të shikohet në videon e më poshtme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...