Published On: 12 Qershor, 2016

Ja sa milionë marka kishte mbledhur Fondi Vendlindja Thërret (Video)

Sonte është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Vjedhje në kohë lufte”, ku janë trajtuar keqpërdorimet në Fondin Vendlindja Thërret.

Zona Express, për herë të parë, zbulon se sa para kishte qarkulluar ky Fond. Po ashtu zbulohen edhe drejtuesit dhe keqpërdoruesit e fondit që kishte mbledhur paratë e mërgimtarëve tonë.

Shikojeni videon.

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...