Published On: 15 Prill, 2016

Ja rrymat e Vetëvendosjes për kahje politike!

Glauk Konjufca tha se brenda VV ka disa rryma për rrugën që duhet ndjekur për zgjedhje.

Deputeti i VV në Interaktiv të KTV-së tha rryma e parë është që të mos hapet fare kjo temë. Rryma e dytë është ajo që janë për një bashkëpunim me një PDK me kushte, rrymë e cila sipas tij është shumë e vogëlm dhe rryma e tretë është rrëzimi i PDK-së me çdo kusht, për të cilën tha i takon edhe vetë.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Fadil thotë:

  JO LËSHIME!…
  JO BASHKËPUNIME.!…
  ME PDK-n, as me LDK-n,-, as me partitë simotra të tyre,
  QË PËR KAQ SHUMË VITE pas luftës,
  I SOLLËN KAQ HUMBJE TË MËDHA,
  KOSOVËS DHE KOMBIT SHQIPTAR.
  JAM ME RRYMËN E TRETË,-TË VËRTETË!…
  SHPËTIMI I KOSOVËS DHE I KOMBIT SHQIPTAR, ËSHTË:
  rrëzimi i PDK-së (DHE I PARTIVE TË CEKURA MË LART),
  -me çdo kusht.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. Rryma e rakit thotë:

  Rryma kryesore eshte rryme e qe gevares me rusine perpara….

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...