Published On: 30 Maj, 2017

Ja rendjtja e PS, PD e LSI në fleten e votimit për 25 qershorin

Pas miratimit të listës së kandidatëve të Partisë Demokratike, Komisioni Qendror i Zgjedhejeve hodhi shortin për renditjen e partive në fletën e votimit.

Lëvizja Socialsite për Integrim do të jetë e parë në fletën e votimit.

Partia Socialiste është shortuar e dyta, ndërsa PD renditet e gjashta.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...