Published On: 2 Prill, 2016

Ja pse vajza dogji makinat e babait të të dashurit

Vajza 23-vjecare që u arrestua e akuzuar se u vuri flakën 4 makinave të babait të të dashurit të saj, mesnatën e mbrëmshme, nuk e ka mohuar veprimin në polici.

Ajo ka dëshmuar, pas ndalimit, se ka qenë ajo që i ka vënë flakën automjeteve, të cilat më pas edhe u shkrumbuan plotësisht.

Burime bëjnë me dije se vajza ka qenë në lidhje dashurie më djalin e pronarit të automjeteve, por që janë ndarë vetëm një javë më parë.

“Për ndarjen tonë ka ndikuar nëna e ish të dashurit”- ka thënë Desara Mançellari në polici, duke shtuar se ishte pikërisht nëna e tij që nuk e pëlqente atë.

Vajza u kap nga kamerat e sigurisë në momentin që i kishte spërkatur makinat me benzinë dhe më pas u vuri flakën, duket në shenjë hakmarrjeje./panorama

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...