Published On: 17 Korrik, 2017

Ja pse ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë (Video)

  • Ishin kushërinj. Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes. Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi do t’u bëhet i përbashkët.

Kristë Memaj 45 vjeç qëlloi për vdekje kushëririn e afërt, Pjetër Memajn, 55 vjeç, pasi ky i fundit deshi që ta ndalonte që të mos bënte vetëvrasje. E më pas me një plumb tjetër qëlloi edhe vetën.

Rasti ndodhi të dielën rreth orës 19:00.

Pas ekzaminimit të vendit të ngjarjes policia kanë marrë dëshminë preliminare të dëshmitarit të vetëm i cili ka rastis të jetë brenda restorantit.

Vrasja ne Gjakove

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...