Published On: 11 Maj, 2016

Ja pse mungoi Berisha në mbledhjen me ambasadorët

Zbardhet arsyeja përse ish-Kryeministri Sali Berisha nuk ka qënë i pranishëm sot në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD-së ku morën pjesë ambasadorët e SHBA-së dhe BE-së për çështjen e Reformës në Drejtësi.

Syri.net iu drejtua zëdhënëses së ish-Kryeministrit Berisha për arsyen e mungesës së tij në këtë takim të konsideruar si “të pazakontë” dhe nga vetë ambasadorët.

Sipas saj, “mungesa e z.Berisha në mbledhje ishte normale, pasi ai ka pasur takime konstante me ambasadorët për Reformën në Drejtësi. Sot, ambasadorët ishin në mbledhje për të shkëmbyer argumenta me deputetët e tjerë të PD-së,” theksoi zëdhënësja.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...