Published On: 28 Shkurt, 2016

Ja pse e mbajti Jahjaga sekret dekretimin e Marrëveshjes për Gjykatën Speciale!

  • Presidentja në largim, Atifete Jahjaga e ka mbajtur sekret nënshkrimin e dekretit për marrëveshjen e Gjykatës Speciale e lidhur me Kosovës dhe Holandës.

Ajo kishte dekretuar më 3 shkurt, ndërsa, asnjëherë s’ka folur apo njoftuar se ka bërë një veprim të tillë.

Presidentja Jahjaga, për pesë vite në krye të Shtetit, gjithmonë kishte reaguar pas kohe për ngjarjet e rëndësishme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...