Published On: 17 Prill, 2016

Ja pse e ndërroi partinë Donika Kadaj-Bujupi? (Video)

Ish deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, ka zyrtarizuar aderimin e saj në Lëvizjen Vetëvendosje.

Këtë e beri në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të kësaj partie, ku tha se subjekti i saj i ri iu qëndron pas parimeve, çka edhe e bindi t’i bashkohet.

 Në Vetëvendosje e priten mirë dhe patën fjalë të mira për anëtaren e re të Lëvizjes, njofton Klan Kosova.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/e-bija-e-komandantit-o-ali-ahmeti-ti-sje-asgje-pos-udbash-e-gjyshi-yt-e-arrestonte-hasan-prishtinen/

http://www.shqiptari.eu/pse-milaim-zeka-e-don-arrestimin-e-azem-syles/

http://www.shqiptari.eu/qeveria-bukoshi-ua-ndali-ushtarakeve-pagesat-nuk-ia-hiqte-me-as-shpenzimet-e-kosova-ishte-ne-lufte/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...