Published On: 18 Janar, 2016

Ja pse cilësohet femra më seksi në planet (FOTO)

Ajo është një nga femrat më seksi në planet.Që kur doli në vitin 2012 në kopertinën e Sports Illustrated, fama e saj kapi qiellin.Dhe tani Kate Upton, e famshme për format e saj, ka sjellë disa foto të tjera të nxehta.23- vjeçarja është zhveshur topless për fotografin Sebastian Faena.

Kate Upton1 Kate utpon2 Kate upton3 upton4 upton6 upton 7 upton8

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...