Published On: 24 Prill, 2016

Ja pse Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj e vranë policin shqiptar? (VIDEO)

  • Sonte, në kudër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin, është transmetuar dokumentari “Kurthi i Kumanovës”; kushtuar betejës dy ditëshe mes disa luftëtarëve nga Kosova dhe forcave policore maqedonase.

Zona Express ka zbuluar një detaj tepër interesant dhe tragjik të kësaj ngjarje.

Shikojeni videon për të kuptuar më tepër.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...