Published On: 30 Mars, 2016

Ja pse Ali Ahmeti kërcënon me vrasje, gjakderdhje! (Video)

Ali Ahmeti sot kërcënoi me vrasje ata që vazhdojnë të publikojnë skandale, përkatësisht video incizime skandaloze. Ai sot reagoi kinse në mbrojtje të Musa Xhaferit, një prej figuarve më të errëta të LPK-së në  diasporë. I akuzuar për tradhti kombëtare, ia kruara për vjedhje fondesh, miliona euro, ai përfaqëson njerëzit më faqezinj shqiptarë, të cilët për ta shpëtuar fatin dhe karrierën e vet, kanë përmbysur çdo vlerë. Por, Ali Ahmeti, se ka mendjen tek ai, se pas incizimit seks-skandal me Ermira Mehmetin, dot bie nga pushteti, por nga rreziku që vjen prej publikimit të videoskandaleve, që opozita, por edhe kundërshtarët e tij politik, sllavomaqedonsa i kanë dhe mund ti publikojnë çdo çast. Madje për ta shmangur një situatë shpërthyese, ku nga pafundësia e publikimit të videoskandaleve mund të rrëshqasë situata në konflikt, ambasada amerikane në Shkup reagoi duke i bërë thirrje partive politike, që të respektojnë marrëveshjen për mos publikim të skandaleve, që nënkupton  se edhe incizimi i fundit kishte rrjedhur nga kundërshtarë politike.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/cmenduria-erotike-e-ermira-mehmetit-me-musa-xhaferrin-epizodi-2-video/

Pra, Ahmeti e ka të qartë se po përballet me kundërshtarë që kanë materiale, që atë e varrosin para shqiptarëve, e vrasin politikisht, dhe për të do të thotë edhe fund fizik, pasi vërtetë pjesën e mbetur të jetës do të mund ta vazhdonte vetëm në burg.

Prandaj, ai kërcënoi me ‘vetëgjyqësi’, se kinse ai është nj zbatues kanuni!

Audio incizimi i Ali Ahmetit që u fshi nga youtube ku Aliu jep urdhër për ta dërguar Ushtarin e UÇK-së nga burgu i Kosovës në Maqedoni duke e quajtur dhe majmun. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/o-tradhtar-o-kurvar-shporruni-nga-atdheu-turp-turp/

http://www.shqiptari.eu/tronditi-greqine-deputeti-i-syriza-shteti-yne-perbehet-nga-dy-popuj-greket-dhe-shqiptaret-arvanitet-video/

Audio incizimi i Ali Ahmetit qe u fshij nga youtube ku:A.A jep urdher per ta derguar Ushtarin e UCK-se nga burgu i Kosoves ne Maqedoni duke e quajtur dhe majmun :)Like dhe Share te gjithe ta shohin se kush eshte A.A

Posted by Ilirida News on Sunday, March 27, 2016

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhafer Leci thotë:

    E more Ali Ahmeti, kot kërcnon, edhe ti je pjesë e horave…

    Përgjigjiuni
    Pelqej(11) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...