Published On: 31 Gusht, 2016

Ja plani i policisë për nesër

Burime të gazetës “Zëri”, bëjnë të ditur se është rritur numri i forcave të Policisë së Kosovës për të bërë sigurimin nesër ku edhe është paralajmëruar të mbahet protestë nga lëvizja Vetëvendosje.

Po ashtu, mësohet edhe KFOR-i, ka urdhëruar që të gjithë civilët e saj të armatosen dhe të bëhen gati për nesër.

Burime të njëjta kanë informacione që nesër mund të pengohen disa deputetë dhe mos të lejohen të dalin nga shtëpitë e tyre. /Zëri/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...