Published On: 9 Shtator, 2016

Ja përse Sabri Fejzullahu kërkon ‘ndihmë’ publikisht për Adelina Ismailin (Foto)

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, është shumë aktiv nëpër rrjetet sociale.

Në llogarinëe tij në Instagram, ai u ka bërë një kërkesë fansave të tij, duke u kërkuar që të ndiqnin adresën e re të Adelina Ismailit.

“Për të gjithë fansa të Adelina Ismailit e ka bërë një Instagram Official Folloë of Instagram adelinaismaili_ Folloë Please”, ka shkruar Sabri Fejzullahu në Instagramin e tij.

Nuk ka vonuar më pas edhe komenti falënderues i Adelina Ismailit e cila i ka thënë “Flm Axh” dhe ndërkohë Sabriu i kthehet “Sepse të dua me shpirt”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...