Published On: 6 Nëntor, 2016

Ja për çka po bënë thirrje Shpend Ahmeti!

Ndaj vdekjes së Astrit Deharit në burgun e Prizrenit ka reaguar edhe Shpend Ahmeti, shkruan Gazeta Blic

 Ai në një shënim në Facebook ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të bëjnë homazhe në shenjë nderimi për Astrit Deharin

Ja shenimi i plotë:

Sot, duke filluar nga ora 17:00 në sheshin Skënderbeu, në Prishtinë, do të bëjmë homazhe në shenjë nderimi për Astrit Deharin, dhe njëherit do të shprehim indinjatën tonë të thellë dhe do të kërkojmë drejtësi, për rastin e shokut tonë.

Ju ftojmë që të merrni pjesë dhe ju lusim që ta shpërndani sa më shumë këtë njoftim.

Edhe njëherë, ngushëllime të gjithëve!

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...