Published On: 3 Shkurt, 2016

Ja penalltia e Mustafit në Messin, a gaboi gjyqtari (Video)

Shkodran Mustafi është përjashtuar me karton të kuq kundër Barcelonës.

Mbrojtësi i Valencias, Shkdran Mustafi ka shkaktuar penallti dhe është ndëshkuar me karton të kuq pas një ndërhyrje në Messin.

Por, duket se vendimi i gjyqtarit ka qenë i gabuar, pasi Mustafi ka prekur edhe topin.

Për fatin e mirë, Neymar nuk shënoj nga penalltia, por Valencia po mposhte 3:0 pas pjesës së parë. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...