Published On: 10 Prill, 2016

Ja pasuria e deputetit të opozitës, Rexhep Selimi!

  • Emisioni “Zona Express”, me autor Leonard Kerqukin, ka transmetuar sonte dokumentarin “Shtabi i Milionerëve”. Dokumentari zbulon për herë të parë pasurinë e politikanëve më të fuqishëm të Kosovës, e të cilët janë njëherësh edhe ish-anëtarë të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK’së.

Rexhep Selimi, padyshim, është një prej njerëzve më të pasur të Kosovës.
Por si e bëri ai gjithë këtë pasuri?

Shikojeni videon në vazhdim.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. asha thotë:

    Nuk i kane fajet kta o klloshare,fajet i ka populli qe nuk ju fut flaken ktyre bashk me familje.Kta na qenkan patriota mutat,kta na e dashkan Kosoven per ta zhvat,kta hajna kinse luftuan, u pa lufta e tyre.Kta edhe ne luft kane vjedhe ,parat qe kane quar per tble arme dhee ushqim kta i vodhen edhe atehere,cfare tu thuhet ktyre vec mjerana….Kta Zoti i faroft me far e fis perndryshe ky vend zor se do mekembet…turp dhe nema e nanave me zemer tplast u raft ktyre kriminelve,kta qe bene kto gjana pas lufte ,ne luft kane qene edhe me idiota,kta nuk kane epitet tjeter pos KRIMINEL DHE VETEM KRIMINEL DHE ASHTU DO PERFUNDOJN dhe kjo me besonime brne

    Përgjigjiuni
    Pelqej(5) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...