Published On: 6 Qershor, 2016

Ja pas cilit politikan nga Kosova ‘çmendet’ Xhesika Ndoja (FOTO)

Super bomba e showbizit Xhesika Ndoja, ka lëshuar një deklarate bombastike.
Personazhi me i përfoluar i showbizit shqiptar Xhesika Ndoja e pyetur nga Gazeta Blic, se cilët janë dy politikanët favorit te saj në skenën poltike shqiptare, ajo ka thënë se në Shqipëri, e pëlqen më shumë nga politikanët Lulzim Bashën.

“Në Shqipëri si politikan me pëlqen më shumë Lulzim Basha. Në Kosovë përshtypje pozitve më ka lënë kryetari i PDK-së z. Kadri Veseli, ate e kam takuar rastësisht në një panair dhe më ka lënë pershtypjepozitive” tha Ndoja per Gazeta Blic.

Xhesika përndryshe akoma nuk e ka bërë të ditur emrin e deputetit i cili ka muaj që i shkruan dhe e ndjekë pas./Gazeta Blic/

xheso1

xhesika ndoja

xhesika ndoja

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...