Published On: 27 Prill, 2017

Ja pamjet se si Talat Xhaferi u zgjodh kryeparlamentar (FOTO)

Të organizuar ndryshe maxhoranca e përbërë nga LSDM, BDI dhe Aleanca për Shqiptarët zgjodhën Talat Xhaferin për kryeparlamentar, informon INA.

Xhaferri ka dhënë betimin në një pjesë tjetër të sallës së Kuvendit, derisa foltorja ishte e bllokuar nga deputetët e VMRO-DPMNE.

Situata është e tensionuar në Kuvend dhe pas çdo momenti do tju njoftoj INA.

Talat

Kuvendi2

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...