Published On: 19 Qershor, 2016

Ja notat e lojtarëve të Shqipërisë dhe Rumanisë (FOTO)

Kombëtarja e Shqipërisë ka fituar ndaj Rumanisë me rezultat 0-1.

Goli i vetëm në këtë takim u shënua nga Armndo Sadiku, por sipas Whoscored lojtari i ndeshjes ishte Memushaj.

Më poshtë keni notat e lojtarëve nga të dy përfaqësueset.

Notat e lojtarëve të Rumanisë:1A

1B

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...