Published On: 14 Qershor, 2016

Ja njeriu që parashikoi tragjedinë e Orlandos, vdekjen e Muhammad Ali, tani po paralajmëron vdekjen Trumpit (Foto)

Një amerikan i quajtur Pablo Reyes, ka bërë disa parashikime të pabesueshëm në një postim të faqen e tij në Facebook.
Saktësisht më 27 dhjetor të vitit 2015, ai kishte parashikuar se në vitin 2016, bota do të çmendej për shkak të vrasjes së një gorillës, dhe se këngëtari Prince, boksieri Muhammad Ali, dhe artisti marcial Kimbo Slice do të vdisnin.

Ai po ashtu kishte parashikuar se Amerikan do të përballej me vrasjen me të madhe masive këtë vit.

Ai ka parashikuar gjithashtu se Hillary Clinton do të bëhet presidentja e parë femër e ShBA-së. Ju kujtojmë se Hillary është e nominuara e demokratëve për presidente, zgjedhjet do të mbahen në nëntor të këtij viti.

Dhe në fund ka parashikuar edhe vdekjen e miliarderit Donald Trumpit në vitin 2016. Trump është ende gjallë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...