Published On: 12 Tetor, 2016

Ja në çfarë gjendje e lanë banjon e kuvendit deputetët e Kosovës (Video)

Deputetët e Kuvendit të Kosovës mund t’i shfrytëzojnë vetëm katër tualete (2 për femra, 2 për meshkuj), të cilat gjendjen pak metra larg sallës ku mbahen seancat plenare.

Mirëpo, deputetët meshkuj nuk po tregohen aspak të kujdesshëm kur bëhet fjala për pastërti.

Në një video të bërë nga “Indeksonline” shihet gjendja e mjerueshme në të cilën është lënë WC-ja e Kuvendit.

Për më shumë, shikojeni dhe vlerësojini vet këto pamje:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...