Published On: 10 Prill, 2016

Ja momenti tronditës kur treni godet veturën…

Ky është momenti kur një tren që po udhëtonte me 160km/h u përplas me një veturë të braktisur në një hekurudhë.

Jonathon Mather, një 36-vjeçar nga Uellsi, kishte vozitur veturën e tij në hekurudhë dhe kur kishte parë se treni po vinte, e kishte lënë atë aty.

Ai u arrestua dje dhe u dënua me 68 muaj burg, pasi gjykata dëgjoi se ai e kishte vozitur veturën në linjën hekurudhore në Staffordshire, transmeton “Gazeta Express”.

Nga përplasja nuk u lëndua askush në tren, po treni shumë lehtë ka mundur të dal jashtë hekurudhës për shkak të shpejtësisë së madhe – nëse nuk do të ngadalësonte pak.

Ja momenti tronditës kur treni godet veturën… _ Gazeta Mapo

Video Player

00:00
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...