Published On: 30 Janar, 2016

Ja momenti i arrestimit të grekut, ish-ministrit Spiro Ksera (Video)

  • ​Ish-ministri i Punës dhe Çështjeve Sociale, Spiro Ksera është arrestuar mbrëmjen e djeshme nga policia, nën akuzën për veprën penale “Shpërdorim detyre”. 

Ish-ministri akuzohet për një tender me vlerë 30 milionë lekë të reja. Pas arrestimit në vendlindjen e tij në Derviçan, Ksera u transferua gjatë natës në Tiranë.

Mësohet se në automjetin që bëri shoqërimin e Kserës në policinë e Tiranës ka qenë edhe një prokuror. Transferimi i Kserës u bë pak para orës 02:00 të ditës së sotme

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...