Published On: 7 Maj, 2016

Ja lista e deputeteve të dyshimtë të PDK’së, për aferën me sex bombën nga Shqipëria

Sex Bomba nga Shqipëria Iva Aliko ka treguar se është në lidhje me një deputet të Partisë Demokratike të Kosovës. Tha se deputeti i PDK’së është rreth moshës 45 vjeçare dhe është baba i katër fëmijëve.
Bazuar në moshën e deputetëve të PDK’së, kjo është lista e këtyre deputetëve të dyshimtë.

Agim Aliu është i lindur më 1971 , sikurse edhe Naim Fetahu dhe Rafet Rama. Ndërkohë Bekim Haxhiu – Kamishi dhe Besim Beqaj janë të lindur në vitin 1970.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...