Published On: 8 Maj, 2016

Ja kush janë trajnuesit dhe financuesit e terroristëve në Kosovë (Video)

Sonte është transmetuar dokumentari “Kampet e Zeza” në kudër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin.

Në këtë dokumentar zbulohen edhe sms-të e shkëmbyera mes trajnuesve dhe financuesve të terrorizimit në Kosovë.

Shikojeni videon e mëposhtme për të zbuluar shumëçka rreth Fatos Rizvanollit, tashmë i arrestuar nga Policia e Kosovës.

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...