Published On: 9 Shkurt, 2016

Ja kush janë politikanët kriminelë shqiptarë në Maqedoni (Video)

https://www.facebook.com/muhamed.zekiri/videos/10154450080354466/

Ja kush janë politikanët kriminelë shqiptarë në Maqedoni. Kur këta rrahen në mes vetes në parlament, maqedonët pinë raki nga gëzimi, dhe tash këta të njëjtit do të kërkojnë vota përsëri. Turp e krim kur votohen kriminelët. Xhevat Rexhaj

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...