Published On: 3 Prill, 2016

Ja kush ia turbullon mendjen Edi Ramës!

Ka qene ne takimin me Komisionerin e Zgjerimit Han, por Kryeministri Rama duket se me shume se sa tek ai e ka pasur mendjen diku tjeter. I ulur mes 3 ministrave te kabinetit, atij te Brendshem Tahiri, atij te Jashtem Bushati dhe Ministres se Integrimit Gjoshaj dhe Kryetares se Komisionit parlamentar te Integrimit, Bregu, Rama dukshem ka qene me i vemendshem ndaj perfaqesueses se opozites. Fotografet e kane kapur me shume se sa nje here duke veshtruar nga Bregu dhe te perqendruar ne gjestet e saj. Edhe pse kesaj here, deputetja e PD rralle e ka ngritur koken dhe fare pak ka komunikuar me Kryeministrin qe kishte ne krah. Rama disa here eshte komentuar per vemendjen e tij ndaj ish Ministres Bregu, por me gjase, me shume se sa ndaj saj, kjo duhet te jete vemendje ndaj grave te opozites. Sepse sic u shpreh ne nje interviste deputetja tjeter Albana Vokshi, Rama eshte i vemendshem ndaj saj e madje thelle thelle i duket sikur flirton me te. Nuk dihet se nga e ka kete kompleks Kryeministri ndaj grave te opozites, sepse nuk duket se ndan te njejten vemendje ndaj grave te PS dhe LSI.

image

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...