Published On: 16 Qershor, 2016

Ja kush është zeshkanja shqiptare që çmendi gjithë botën nga “Velodrom” (FOTO)

Rike Roci u bë protagoniste kryesore e ndeshjes Shqipëri–Francë, natyrisht jo për arsye futbollistike. Modelja super seksi u shfaq në veshje provoaktive duke shfaqur gjoksin bombasti, por ajo nuk ishte e vetme.

Ajo ishte e shoqaruar nga një prej zeshkaneve më të bukura shqiptare, por që jeton në Itali.

Irid Oxa është ideniteti i shqiptares tjetër, që ndonëse është ambientuar me jetën në Itali, di fare pak gjuhën, burimet e Telegrafit mësojnë se ajo nuk ka hezituar që të përkrahë kombëtaren shqiptare para asaj italiane.

Pra, edhe Iridi ashtu si Rike ndihet plotësisht shqiptare dhe ka ndjerë me zemër prezencën e saj.

Iridi me profesion është modele, një shougirl, e cila ka synime të mëdha për skenën e shoubizit në Itali.

Irid, mbetesh zeshkania më seksi e natës së 15 qershorit, e cila i bëri shumë meshkuj për infrakt, sidomos me gjoksin tënd bombastik.

irid1irid2irid3irid4irid5irid6sexyirid-shqiponjeirid8

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...